Zeneiskolánk kiadványai

CD-k
Magyar Citerás Antológia III..Eredeti felvételek citera tanuláshoz. Készült 2007-ben. Óbudai hegyek alatt.A CD-n a zeneiskola tanulói és tanárai muzsikálnak. Készült 2005-ben. Magyar citrás Antológia II..Eredeti felvételek citera tanuláshoz. Készült 2005-ben. Magyar citrás Antológia I..Eredeti felvételek citera tanuláshoz. Készült 2004-ben. Nemzedékről nemzedékre. A CD-n a zeneiskola tanulói és tanárai muzsikálnak, Készült 2000-ben.

Kották

Béresné Szöllős Beatrix: Magyar zene cimbalomra. Kotta. Készült 2004-ben. Balogh Sándor: Moldvai hangszeres dallamok. Kotta és CD melléklet. Készült 2001-ben. Kobzos Kiss Tamás: Hegedű és Koboz, készült:1997-ben Draskóczy Lídia: Moldvai csángó hegedűs dallamok

Kazetták
Citerahagyomány.Kazetta. Eredeti felvételek citera tanuláshoz. Tágasságot nekünk is. Kazetta. A zeneiskola növendékei muzsikálnak. Készült 1996-ban.